X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

ماجراهای گلابتون بانو

528

فامیل و دوست و آشنا همیشه قادرن بیشترین و شدیدترین ضربه ها و ضررها رو به آدم وارد کنن. این رو تجربه ی سال های اخیر به طور قطع و یقین بهم ثابت کرده متأسفانه

 چندین مورد کار کردن شازده با آشنا ها که یا به خاطر کمک کردن بهشون و گرفتن زیر بال و پرشون بوده یا استفاده از تجربه و تخصصشون، نهایتا منجر به سوء استفاده و کلاهبرداری، دزدیده شدن پولمون، ضرر کردن و مواردی از این قبیل شده! آخرین مورد هم دیشب کشف شده که یه آدم مثلا آشنا و مورد اعتماد که بعد یه مدت بی کاری اومده بود برای شازده کار کنه، چند سال قبل برای ساخت یه قطعه مبلغی رو از شازده گرفته که حالا معلوم شده چهار برابر بیشتر از قیمت واقعیش بوده و این تفاوت قیمت هم اصلا مبلغ کمی نیست.

این که پولت می ره و بهت ضرر مالی می رسه به کنار، قسمت دردناک تر ماجرا اعتمادیه که از بین می ره، اون نگاه قشنگ و مهربونت به آدما، اون خوش قلبی و حس خیر خواهی و تمایلت برای کمک کردن به دوست و آشنا... 

جالب ترش می دونین چیه؟! این که هر کس ضرر بزرگتری زده، حرف های نامربوط بیشتری هم پشت سر زده و سعی کرده علاوه بر بردن مال، یه جورایی آبرو رو هم ببره!

نمی فهمم این همه بدی و نامهربونی و نامردی بعضی آدما از کجا میاد و اصلا به این فکر می کنن که یه روزی هم باید تو یه وجب جا زیر خاک بخوابن؟! هر چند که همین الانم می بینم با شیوه ای که در پیش گرفتن به هیچ جا نرسیدن و وضع زندگی هاشون هیچ تعریفی نداره. خودشون نمی فهمن یعنی؟؟؟

نظرات (5)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
میفهمم ...میفهمم...کاش اونها هم میفهمیدن
یکشنبه 19 آذر 1396 ساعت 11:55 ق.ظ
امتیاز: 0 0
پاسخ:
گلی عزیز این درد ظاهرا همه گیره.نمیدونم مقصر این وسط کیه؟اتفاقا امروز بحث بود سر ضمانت وام که خیلیا علاوه بر اینکه قسط وامشون و نمیدن و ضامن و تو دردسر میندازن وقتی هم بهشون میگی که ببر قسطت و بده با بیشعوری تمام میگن میخواستی ضامن نشی.یعنی من در عجبم از روی زیاد یه عده!!!
یکشنبه 19 آذر 1396 ساعت 12:23 ب.ظ
امتیاز: 0 0
پاسخ:
مردم بد شدن به هم رحم نمیکنن
گلابتون جان، بانو جان
همیشه آشناها سر آدم کلاه می گذارند. آدم به آشنا و فامیل و دوست اعتماد بیخودی می کنه. آدم غریبه که نمی تواند سر آدم کلاه بگذارد چون به او اعتماد نداریم. رسم جدیدی نیست. تا بوده همین بود. متاسفم به خاطر ضرری که خوردید و اعصابی که دارد خرد می شود. ما هم داشتیم. تا دلت بخواهد. تا بالاخره کم کم همسرم دارد یاد می گیرد بیخودی اعتماد نکند. خدا صبرتان بدهد.
یکشنبه 19 آذر 1396 ساعت 12:32 ب.ظ
امتیاز: 0 0
پاسخ:
سلام.
بله درسته. امیدوارم همسر منم بالاخره یاد بگیره و این قدر دلسوزی بیخودی نکنه واسه همه!!!
آخ گفتی...همیشه بدترین ضربه رو از کسی میخوری که اصلا انتظارشو نداری
سه‌شنبه 21 آذر 1396 ساعت 07:42 ق.ظ
امتیاز: 0 0
پاسخ:
بله متأسفانه
چه بد
راست میگید به هیچ جا هم نمی رسند
چهارشنبه 22 آذر 1396 ساعت 10:21 ب.ظ
امتیاز: 0 0
پاسخ:

خدا آخر و عاقبتمون رو ختم به خیر کنه.